Du har ingen produkter i handlekurven.

Voksduk med kirsebær!

Voksduk med kirsebær fra Mexico av beste og høyeste kvalitet.

Denne varianten med kirsebær har vi med 6 forskjellige bakgrunnsfarger som du ser på bildet.

Hvit, rød, sølv, turkis, gullfarget eller rosa bakgrunn. Velg hvilken bakgrunnsfarge du ønsker og antall meter angis når du går til kassen før salget er gjennomført.

Selges kun per meter.

(Vi har mange flere voksduker inne til enhver tid. Send gjerne en mail til info@ruth66.no om du ønsker å få info om de andre voksdukene vi har.)

Bredden er 1,20 cm.

kr. 165,-
Lignende produkter

Voksduk blonder

Voksduk blonder

225,-

Voksduk med prikker

Voksduk med prikker

165,-

-Tray Sandwich Egg

-Tray Sandwich Egg

170,-

Dinner serveringfat!

Dinner serveringfat!

125,-

Lets Eat! serveringsfat

Lets Eat! serveringsfat

125,-

Last Supper paper placemats

Last Supper paper placemats

95,-

Serviettholder ensfarget

Serviettholder ensfarget

198,-

Serviettholder rød

Serviettholder rød

198,-

Filmstjerne fat

Filmstjerne fat

225,-

Texas Hold'em

På Joe's Diner i Amarillo, Texas, kan de spille Texas Hold'em. Faktisk mente Joe selv at det var nettopp der, på de skitne saloonene i Amarillo på slutten av 1800-tallet, at Texas Hold'em ble oppfunnet.

Dette, og Joe's noe arrogante væremåte, førte i '67 til en alvorlig krangel med en drikkfeldig Ranch-eier fra Robstown, også det Texas, som bastant hevdet at hans Oldefar overvar det første Texas Hold'em spillet, i 1899. Faktisk fant det sted på deres egen Ranch, hevdet han. Krangelen holdt på å ende da Joe med ett stirret inn i en grovkalibret Smith & Wesson revolver. Kun Ruths snartenkthet, og en barstol som med ett dundret inn i bakhodet på ranch-eieren gjør at Joe fortsatt kan stå på sitt.

Ruth (66) har alltid et Texas Holm'em sett med seg i vesken...